Srpen 2015

Hannah Montana --- > Miley Cyrus?

31. srpna 2015 v 17:02 | Znovuzrozená
Ani jsem vlastně chvíli nemohla uvěřit tomu,že zítra začíná škola a že je dneska vlastně poslední den tolik vytoužených prázdnin.
Vlastně tady existují dva druhy lidí: ti,kteří se do školy těší a ti,kteří jdou za pravým opakem. Já jsem na straně těch,kteří se těší. Jeu,teď jsem zapomněla ještě na ten třetí druh: lidé,kteří se těší a netěší. Asi většina. :D
Pak je tady ještě k zamyšlení show Superstar,ale o té jsem se rozhodla psát až konečně výjde na jevo,kdo jím bude.

MILEY CYRUS
Nová hvězda (vlatně stará).


Bylo mi devět,kdy jsem poprvé uslyšela písničku Hanny Montany. Přesně nevím,jak se jmenovala. Vlastně jsem si ani moc nepamatovala slova,ale jakmile ta písnička skončila,pobrukovala jsem si celý den tu melodii. Bylo mi vskutku jedno,že jsem byla na náměstí, v kinhovně nebo v obchodě. Lidé si asi říkali : ,,Ach,tak roztomilá holčička!" (No teda,abych přiznala pravdu,nevím,jestli jsem byla roztomilá holčička,ale vypadalo to asi tak,když jsem se podívala na fotky :D.)
Další den jsem šla okolo jednoho malého papírnictví a uviděla jsem tam peněženku,na které bylo napsané Hannah Montana,takže jsem okamžitě šla za mamkou a jako rozmazlený malý harant jsem prosila o peneženku. Mamka mi ji nakonec koupila...
Potom to nějak pokračovalo. Našla jsem si zpěvačku a herečku na internetu a jelo to. Dělala jsem o ní referáty do školy,malovala jsem ji,zpívala jsem si její písničky,jako opravdu,opravdu malá holčička. To k dětství patří ne?

Miley mtv573206259KI00212_2015_MTV_Vvmas 2015 | Tumblr

Po roce a půl mě to přestalo bavit,ale pořád jsem měla její cédéčka a pak přišla zpráva o tom,že se moje oblíbená Hannah změnila v dívku s jinou imigí. Miley Cyrus. Vlastně to bylo její pravé jméno, s kterým vystoupila jako úplně jiný člověk. Tu dívku sice rodiče milovali a milujou,ale díky drogám a alkoholu se o ni rodiče bojí víc než kdy předtím.
Tak se z mé oblíbené popové hvězdy stala jiná hvězda. Zářivější pro lidi,ale ne pro mě. Skoro jsem to ani nevnímala.
Nevyházela jsem její stará cédéčka,ale schovala jsem je na půdu,kde budou vyzvednuty v pravý čas.
Zřejmě už zaprášené.
Mnohem víc se mi líbila ta stará Miley,která zpívala o lásce ke koním,životu a k člověku,kterého milovala. Teď je zní pohřbená holka. Holka co jí nahradila je vlastně utopená v tomhle světě,myslející na zábavu a vystrkujíc svoje nahé údy před celým světem. Asi prostě dospěla...
Nejhorší ale je,že miliony holčiček jako jsem byla já,se začaly chovat stejně jako ona.


Někteří lidé potřebují slávu,aby si jich ostatní lidé všímali...


Jak nepřemýšlet.

27. srpna 2015 v 15:43 | Znovuzrozená
Jednou mě prostě trklo,že člověk jenom pořád přemýšlí (teda alespoň myslím,že to tak je :D) a že si taky potřebuje odpočinout od všeho,dokonce i od blogu s nekonečnými články a domněnkami. Tak jsem jednoduše napsala,teda "udělala" článek,který je vlastně jenom celý o fotkách,které se mi strašně zalíbily z WeHeartit.com.

Myslím,že je to trochu něco jiného od odreagování od těch ,,myslících" článků a možná pozbíráte i kapku inspirace. :)

Live in the Moment ∞† | via Tumblr

Karappo: Furry fried egg | via Tumblr

G

(3) Tumblr♡ Fashion is my passion ♡

Hair☆It's my birthdayyyyy!!!!!!☆

YouTube: https://www.youtube.com/TutorialesBelenn | via Tumblr
:D
Dogx | via Tumblr

Zalezlá v bungru s kouskem chleba.

25. srpna 2015 v 18:53 | Znovuzrozená |  Realita
Právě jsem se začetla do jedné z knih,která mě naprosto ohromila. Dobrá,je to tak trochu romantika,ale vlastně skoro celý děj se odehrává v průběhu 2. světové války,kdy Němci pronikli do Leningadu (kus od Moskvy,Rusko). Ta kniha se jmenuje MĚDĚNÝ JEZDEC. Takový příběh musí mít i hodně stránek,přesně 614.
Havní hrdinkou je šestnáctiletá Taťána,která má více než jenom srdce. Je zima a hladomor. Místo aby se starala o sebe,tak rozdává lidem jídlo, i když ona má ho čím dál tím míň. Stará se o ostatní a to i přes to,že jsou na ni zlí a ubličujou jí nejen fyzicky ale i psychycky. Taťána je skutečná hrdinka.

Untitled | via Tumblr- | via TumblrG

Jakmile jsem odložila knihu,představila jsem,že kdyby tady byl skutečný hladomor a zima,opravdu,opravdu, nevím jak by jsme to unesli. Spousta lidí by se asi zajímalo jen o sebe,přesně jak to bylo v té knize. Dokonce by sežrali i koně,kterého kdysy milovali a říkali mu ,,Já tě budu navždy milovat a nikdy nedovolím,aby ti ublížili." Okey,možná.
A teď narážíme na jeden citát. "Až bude poražen poslední strom, až bude otrávena poslední řeka a uloven poslední pták, pak teprve pochopíte, že peníze se jíst nedají." Vlastně pořád nechápu,proč si to opakuju pořád a pořád dokola. Jde asi taky o to,že lidé když něco až moc chtějí a dostanou to,pak ten chtíč pomine.

Kniha je krásná a tak trochu jsem si udělala vizi o lidech a věcech,které by se stali,kdyby nastala válka.

Jak správně začít ve škole a tipy na učení

19. srpna 2015 v 18:13 | Znovuzrozená
Hojky,
asi mnozí z vás nemají školu rádi jednak kvůli učení,písemkám nebo zkoušení před tabulí. Když se nedostatečně připravím na písemku,mám takový zvláštní,trchavý pocit.
Já osobně si pamatuju,jak mi škola nešla,když jsem přestupovala,ale během týdnu po přečtení jednoho článku mě všechno ve škole šlo nějak tak lépe. Neměla jsem moc stresu a tak jsem se mohla opravdu smát o přestávce,místo abych seděla v lavici a študýrovala.


JAK SPRÁVNĚ ZAČÍT VE ŠKOLE?

Nejprve si vždycky VŽDYCKY zařizuju svůj vlastní úkolníček. Nekupuju si takový,který nabízí ve škole,ale svůj,koupený v papírnictví a tak trochu předělaný. Nemám tam sice datum na kdy má být domácí úkol,ale když hnedka přijdu ze školy (po 30 min.),podívám se do úkolníčku a tam vidím,že mám dnes udělat například úkol z matiky,tak ho prostě udělám a je jedno na kdy ten úkol je.
 • Nikdy nesedím vepředu. Nejlepší místo je vždycky vzadu,ale úplně to nejlepší je lavice někde uprostřed. (Třetí řada.) Kyž sedíte vepředu,myslím,že Vás bolí hlava. :P
 • Pozorujte učitele. Jak se chovají,co nemají rádi,co milují. Někdy vám to pomůže například u té tabule. Když vidíte například,že ten učitel má rád,když se studenti hlásí a mají referáty (a třeba vykřikují v hodině),dělejte to a nakonci vysvětčení vám dají lepší známku,když máte nerozhodně. (To ví asi každý.)
 • Referáty si většinou nechte na konci,ale jakmile bude příležitost,šup,ruku nahoru.
 • Noste papírky (takové malé,když si chcete udělat poznámku),nikdy nevíte kdy se budou hodit.
 • Když si do školy vezmu časopis,většinou se akorát rozptiluju a čtu si pod lavicí. Když si vezmu ale třeba povinnou četbu například Hamleta nebo Povídky Malostránské,nebudu mít takovou chuť to číst ale když nemáte co dělat,docela se to hodí,zvláště,když vás uvidí učitel. ;)
 • Mějte všechno nachystané,udělané a neodkrádejte nic na zítřek.
 • Hlásit se. Sice je to pro mě trochu potíž něco říkat před těmi debily,ale nakonec to za to stojí.
#do i have to go to school?#back2sklwithpastelBack to School

TIPY NA UČENÍ.
 • Když si chcete dát svačinu,nejlépe uděláte,když si dáte oříšky a k pití smuthies s jahody.
 • Používám často ty bájné papírky. :)
 • Koupit zvýrazňák a hop do zvýrazňování důležitých dat a slov.
 • Když budete v autobuse nebo autě a bude vás bolet hlava ze čtení z knížky z dějáku,nahrajte si svůj hlas na mobil,nasaďte si sluchátka a poslouchejte pořád dokola... (Mě to na dovolený pomáhalo.)
 • Vypnout televizi,rádio,všechno ne jenom rozptylování!!!
 • Vyvětrat okno a nadechnout se čerstvého vzduchu... Lépe se přemýšlí.
 • A to i když si vyjdete na procházku.
 • 30-45 minut se učím a pak přestávka 15.
 • Když přijdete ze školy,30 minut nic nedělejte,odpočívat.
 • Pořídit sešit na učení a zkoušení na nečisto. (Příprava na písemky).
 • Poproste někoho ať vás vyzkouší a představujte si,že jste jako u tabule. Hodně mě překvapilo,kolik jsem toho nevěděla. :D
HODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU A ŽÁDNÝ STRES!

Facebook

Co si myslím o... Teri Blitzen?

14. srpna 2015 v 18:14 | Znovuzrozená |  Realita
Teri Blitzen zná asi každý dospívající člověk. Holky co znám se chovají podobně gestem "položená ruka pod obličejem",kluci se dívají na její videa,kde chválejí její pěknou postavu a mladé ženy si lámou hlavu nad jejími šminkami a líčidly,co si slkaduje jako koníček v pokoji.
Teri Blitzen (Terezu Hodanovou) znám přes její YouTube kanál celkem poměrně dost dlouho. Abych byla přesná, je to od 20 000 odběratelů. Narazila jsem přes ni jenom díky tomu,že si jí chválila jedna moje kamarádka. Jenom prostě jsem se podívala na jedno video a nemohla jsem odtrhnout oči. Překvapivá pzornost. To nebylo všechno. Všimla jsem si taky spusta hejtů,jaká je nevychovaná,panovačná kráva,která se pořád vytahuje a kdyby neměla svoje rodiče,nedostala by se kvůli drahým věcičkám tak daleko. Já Teri neznám osobně,takže o ní nemůžu říct jak se chová,když zrovna nenatáčí. Jeví se jako krásná,chytrá,upřímná (a bohatá) holka.


Svoji slávu si ale zaslouží. Vím jaké to je,když děláte video třeba i několik dní,aby se lidem líbilo. Sama jsem si tím prošla a je to cesta trnitá ale cíl je jako čokoláda. Kdyby Teri nezačala natáčet,nikdy by se nestala slavnou,nikdy by se nesetkala s Bethany Motou (americká youtuberka,9 000 000 odběratelů),nikdy by nevyzkoušela produkty,které jí poskytují společnosti,nikdy by nedostávala balíčky a ani dopisy... Těch 200 000 odběratelů by vůbec nevědělo že existuje.
Na Teri se mi líbí,že je upřímná,odvážná,milá a chytrá,ale každý člověk má i díry. Nikdo není superman (jak sama říká). Vlastně trochu tuším,že taková celebrita není vůbec "taková" celebrita.
"Až bude poražen poslední strom, až bude otrávena poslední řeka a uloven poslední pták, pak teprve pochopíte, že peníze se jíst nedají." - Indiánská moudrost,Neviditelná dívka.
Ve světě jsou bohatstvím peníze a diamanty,ale je to lež nelež.Back to school TAG

11. srpna 2015 v 11:29 | Znovuzrozená
Čauky mňauky (jak holčičí :D)!
Na mém blogu tady vlastně nikdy nebyl TAG,takže jsem se rozhodla,že ho udělám.
Back to school TAG se teď "dokonale" hodí. Je za půlkou prázdnin a někdo si asi říká,že je na to moc brzo a vycpe mě tím,že ho mám dělat až na konci srpna,že abych dala pokoj se školou o prázdninách. Já jsem se ho přesto pokusila udělat,takže heh,máš smůlu.
TAG jste vlastně tohohle typu mohli vidět na YouTube. Já jsem ho teda okopírovala (jak šlechetné) od Týnuš Třešničkové.
---
 • DO JAKÉ TŘÍDY PŮJDEŠ?
Do devítky. Těším se,ale pochybuju že budu mít stejný názor i po prvním týdnu školy.
 • CO SI OBLÍKNEŠ PRVNÍ DEN ŠKOLY?
Moc to nějak zásadně neřeším,ale asi jenom košili,džíny a boty asi Conversky.
 • NA CO SE NEJMÍŃ A NEJVÍC TĚŠÍŠ?
Nejmíně asi na písemky a stres a ty malé obědy. Ne že potřebuju k obědu milion jídla,ale dávají toho fakt málo,takže vždycky je babička záchrana. A nevíc? Asi na přátele,ale zjistila jsem že i samotná výuka.
 • JAKÁ JE TVOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ ČÁST,KDYŽ SE PŘIPRAVUJEŠ DO ŠKOLY?
Snídaně? Správná odpověď? Neee,někdy si něco upeču jako svačinu. Ráda vařím.
 • V JAKÉ TŘÍDĚ JSI BYLA,KDYŽ SI ZAČALA NOSIT MAKE-UP?
Asi v sedmičce,ale úplně by se to nedalo říci,protože si na sebe napatlám jenom řasenku a lesk a aloha.
 • KDE BEREŠ INSPIRACI NA OUTFITY?
V mé hlavě nebo na Instagramu. Sice si nemusím koupit celý outfit,co nosí třeba ta Američanka nebo Angličanka,ale třeba na samotné kusy oblečení se tak trochu nechám inspirovat.

Sharon LaiI Am Invincible. | via TumblrStudy
 • JAKÉ ŠKOLNÍ POMŮCKY NAKUPUJEŠ NEJRADČI?
Asi sešity nebo pravítka,což je tak trochu lež,protože pravítka se mi vždycky lámou v tažce,takže to je spíš z nutnosti. :D
 • KDE NEJRADČI NAKUPUJEŠ ŠKOLNÍ POMŮCKY?
Asi v Tescu,tam mají teda wow výběr,ale jak jinak: v papírnictví.
 • NOSÍŠ DO ŠKOLY BATOH NEBO KABELKU?
Batoh. Kabelky moc ani normálně nenosím,líbí se mi jenom od Sisley,ale kdybych přece nosila kabelku,ani by se mi to tam tolik nevešlo.
 • JAKÉ TŘI KOSMETICKÉ VĚCI MUSÍŠ MÍT DO ŠKOLY?
Asi jenom řasenku,jinak já se moc nemaluju. Mám radči přizorenost. :)
 • JAKÝ UČES DO ŠKOLY NEJVÍC NOSÍŠ?
Culík nebo cop. Něky si po stranách zapletu copánky a pak je zasponkuju vzadu a nechám vlasy rorzpuštěné. Jinak kdybych je měla úplně,překážely by mi.

Celý TAG zde není,ale pokuď byste ho chtěli také udělat,neváhejte a zkopčete ho taky! ;D

Untitled.Be the one, like no one. | via Tumblr


Yes or No,friend?

8. srpna 2015 v 12:07 | Znovuzrozená |  Realita
Není to jako v těch amerických filmech, kde holka hledá svoji BFF a najde ji čistě náhodou na stejné střední škole. Já jsem svoji bestkámošku ještě nenašla, tedy jestli nejsem slepá, což asi ne.
Nejdříve jsem si myslela, že je to moje kamarádka že školky, potom zase že je to moje kámoška z prvního stupně základy a nebo jsem měla domněnku, že jsem ji našla zase na druhém stupni. Asi nemám takové štěstí, možná si dám inzerát:

Hipsterka hledá nejlepší kamarádu,která by s ní ráda trávila čas. Napište.

omg I want this..UntitledTravel

Možná najdu,heh,moji spřízněnou duši.
Někomu se to možná zdá absurdní, ale člověk jako já, potřebuje někoho, kdo by s ním chodil na nákupy, někoho,s kým by si byl rovnocenný, kdo by měl stejný vkus a byl by k němu upřímný.
Znám spustu fajn holek,co mají stejné záliby jako já, ale třeba nerady čtou knihy (což bych nějak típla), ale co když to prostě nebude ono? Žádný kamarádský pouto. Nic.
Bojím se,že někoho přece jenom najdu,ale bude ode mě vzdálený na sto kilometrů,takže mi to kamarádství dlouho nevydrží.
Svět se mi zdá malý (myslím jenom Zemi),tak proč,kurva,nemůžu mít nejlepší kámošku? Chci toho moc? Možná JO.

IG - @justineredmanIG - @justineredman

Amy Winehouse

5. srpna 2015 v 10:17 | Znovuzrozená
Někdo zpěvačku vidí jako zdrogovanou, opilou a psychicky narušenou osobu. Já Amy vidím jako velkou zpěvačku, jako génia ve světě hudby a tónů. Její styl byl pro mě (a pořád je) něco krásného. Krásné, černé vlasy s kterými vystupovala a které měla všemožně zauzlované a svázané, dokonale ladily s černými linkami nad očima.
Když Amy zemřela (za to jí moc neděkuju),upřímně lituju, že jsem jí dříve nepoznala a že jsem nešla na žádný její koncert. Dívala jsem se na videa, kde angličanka vystupuje a kde je taková ,,zvláštní " atmosféra. Pouštěla jsem si je pořád dokola.


Ta holka, ta druhá Amy,nebyla vůbec taková jako ta nová. Když jste se pozorněji zaposlouchali do jejích písní a nechali jste se jen tak unášet, pochopili by jste, že Amy je opravdová legenda,která bohužel, umřela,stejně jako spousta ostatních velkých hvězd.
Nebyla jako ostatní. Dnes za hvězdy někdo bere Selenu, Justina nebo 1D,ale pro mě jsou akorát tím, že se dokázali prosadit. Pro mě jsou opravdové hvězdy lidi,co zachraňují lidské životy, zpívají pro sebe jako Amy, nebo udělali něco hezkého a prospěšného.

R.I.P.
Amy Winehouse