I LOVE MAGAZINE ELLE.

2. října 2015 v 20:55 | Znovuzrozená |  Realita
Začala jsem číst módní časopis. Jmenuje se Elle. Ano,časopis o módě.
Abych nějak začala: koupila jsem si ho ze zvědavosti. Nějak jsem našla na Instagramu pár lidí,žen,holek,co čtou takovéhle časopisy. Nikdy jsem předtím žádný časpois o módě nečetla,tak jsem se prostě a jednoduše rozhodla,že si ho koupím a počtu si. Aaaaaa: pak přišla závislost. Neustále se dívám na fotky,které jsou focené v jakmémkoliv prostředí.Čtu si články pořád a pořád dokola. Nestačí mi,že si jednou článek přečtu nebo se na fotku podívám. Ne, já si to musím číst nebo prohlížet donekonečna. Taková jsem.

Jednou mi mamka řekla,že tenhle časopis je pro snoby. Ano,uznávám,že jsou tam například boty pd Dior nebo Gucci za 40 000 Kč.
Možná mě baví ta "snobárna",protože sama si ji nemůžu dovolit. Ale určitě mě baví kvalitní články v Elle. Ať jsou to o lidech,pocitech,vztazích nebo o dalších milion věcech.
Lidé si kupují časopisy o luxusním zboží ze dvou důvodů: prostě se jim líbí,
mají pocit navrch.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ×Invisible girl× ×Invisible girl× | Web | 6. října 2015 v 16:59 | Reagovat

O tomhle časáku jsem slyšela už mnohokrát a je pravda, že ty ceny těch věcí jsou trošku víc přes čáru, ale když to člověka baví číst tak jako co :D I já sama si myslím, že ten časopis je tak akorát pro snoby, když slyším jak zatraceně předražené věci tam jsou, ale jednou si ho možná koupím a taky si počtu:) A třeba změním i názor, kdo ví:D
Super článek :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama